Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Mistrz Gminy w Orlikowej Lidze Mistrzów – Łódzkie 2014 w piłce nożnej

W dniu12.06.2014 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbyły się eliminacje gminne Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2014 w piłce nożnej (chłopcy kategoria wiekowa 14-16 lat). Otwarcia eliminacji dokonała Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu - Teresa Kawczyńska oraz Animatorzy Orlika – Jerzy Banasik i Grzegorz Sobiński. Do rywalizacji o tytuł Mistrza Gminy i awans do kolejnego etapu ligi w tegorocznej edycji przystąpiło 5 zespołów: TEAM Łęczyca, ORLIK Łęczyca, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy, Gimnazjum im. prof. Stefana Pieńkowskiego w Piątku i Szkoła Podstawowa Nr 4 im . Marii Konopnickiej w Łęczycy. 

więcej

Zawodnicy MKLA Łęczyca przywieźli worek medali z Mistrzostw Województwa

Worek medali przywieźli zawodnicy MKLA w Łęczycy z Indywidualnych Mistrzostw Województwa Młodzików, które odbyły się 08 czerwca 2014r. na stadionie AZS w Łodzi. Tak duży sukces to efekt zaangażowania, pracy na treningu oraz skuteczności startowej. Na wyróżnienie zasługują: Patrycja Kita - I miejsce w skoku o tyczce, I miejsce w biegu na dyst. 100 m ppł.; Różańska Ewa - I miejsce rzucie dyskiem, I miejsce w pchnięciu kulą, Kąźmierczak Krystian - I miejsce w skoku wzwyż, II miejsce w skoku o tyczce, Mikołajczyk Adrian - I miejsce w skoku o tyczce, Ignatowicz Katarzyna - I miejsce w skoku wzwyż, Rybarczyk Małgorzata - II miejsce rzucie dyskiem, II miejsce w pchnięciu kulą, Jabłoński Karol - II miejsce w biegu na dyst. 110 m ppł., Brzeziński Alan - III miejsce w skoku wzwyż, Siuda Karolina - II miejsce w skoku o tyczce, Solińska Justyna - III miejsce w skoku o tyczce, Sieradzka Paulina - III miejsce w skoku wzwyż. 

Tekst i foto: MKLA w Łęczycy


więcej

Finał wojewódzki w Lidze Lekkoatletycznej

05.06.2014 na stadionie AZS w Łodzi odbył się Finał wojewódzki w Lidze Lekkoatletycznej. zgłosiło się po 12 zespołów w kat. dziewcząt oraz chłopców. Gimnazjum w Łęczycy spisało się znakomicie. Dziewczęta zajęły II miejsce (za Zespołem Szkół Sportowych Aleksandrów Łódzki) uzyskując 1454 pkt. Chłopcy natomiast po nie szczęśliwym starcie w sztafecie 4 x 100 m (zgubiona pałeczka sztafetowa) zajęli V miejsce z wynikiem 1399 pkt. 

Tekst i foto: MKLA Łęczyca

więcej

wszystkich aktualności: 3