Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Finał Krajowy w Lidze lekkoatletycznej

Miło nam donieść iż reprezentacja dziewcząt Gimnazjum im. Jan Pawła II w Łęczycy, podczas Finału Krajowego, który odbywał się 12-13 czerwca 2015r. w Białymstoku, zajęła 4 miejsce.więcej

Mistrzowie Gminy w Orlikowej Lidze Mistrzów – Łódzkie 2015 w piłce nożnej

W dniu 11.06.2015 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Łęczycy odbyły się eliminacje gminne Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2015 w piłce nożnej. Do rywalizacji o tytuł Mistrzów Gminy w tegorocznej edycji ligi przystąpiły 3 zespoły dziewcząt (w kategorii wiekowej 11-13 lat): MADRIDISTKI Łęczyca, ORŁY Łęczyca i SMERFETKI Łęczyca oraz 4 zespoły chłopców (w kategorii chłopców 11-13 lat): ORLIK TEAM Łęczyca, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 w Łęczycy, ORLIK TEAM II ŁĘCZYCA i TPD w Łęczycy. W wyniku rozegranych meczy wyłoniono Mistrzów Gminy: w kategorii dziewcząt niepokonane były MADRIDISTKI Łęczyca, a w kategorii chłopców najlepszy okazał się zespół ORLIK TEAM ŁĘCZYCA. 

więcej

Zapraszamy na wielkie święto tenisa do Królewskiej Łęczycy

Zapraszamy chętnych do podziwiania najlepszych młodych tenisistów – wstęp wolny: uroczyste otwarcie turnieju w sobotę 13 czerwca, godz. 11.00.
więcej

Lekkoatleci z Łęczycy Mistrzami Województwa

3 czerwca 2015r. na stadionie AZS -u w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa w Lidze Lekkoatletycznej. Miło Nam zakomunikować, iż dziewczęta z MKLA Łęczyca zdobyły tytuł MISTRZYŃ WOJEWÓDZTWA W LIDZE L.A. i zapewniły sobie start w Finale Krajowym, który odbędzie się 13.06.2015r. w Białymstoku. Chłopcy na tych samych Mistrzostwach zajęli II miejsce, czyli tytuł v-ce Mistrzów Województwa w Lidze L.A. Skład Drużyny dziewcząt: 1. Patrycja Kita 2. Karolina Siuda 3. Natalia Kondras 4. Katarzyna Ignatowicz 5. Justyna Solińska 6. Paulina Sieradzka 7. Martyna Olczyk 8. Oliwia Wolska 9. Martyna Tomes.
 

więcej

Finały Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2015 w konkurencji skoku wzwyż

W dniu 29 maja br. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. M. Kopernika w Pabianicach odbyły się rozgrywki finałowe Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2015 w konkurencji skoku wzwyż. Miasto Łęczyca w zawodach reprezentowali uczniowie łęczyckich szkół, którzy zakwalifikowali się do udziału w finałach: ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Łęczycy – Krystian Nowakowski i Mateusz Kołakowski, ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łęczycy – Marcelina Banasiak i Gimnazjum w Łęczycy – Martyna Tomes, Jakub Staniszewski, Paweł Rybarczyk. 

więcej

wszystkich aktualności: 6