Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Zwycięzcy II Turnieju Przyjaciół Szlachcica Boruty

W ubiegły weekend ( 18 lipca) odbyła się II edycja Turnieju Przyjaciół Szlachcica Boruty w Miejskim Centrum Tenisowym w Łęczycy. W rozgrywkach w tenisa ziemnego pod patronatem Burmistrza Miasta Łęczyca i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Łęczycy wzięli udział miłośnicy i zapaleńcy z całej Polski. Turniej przebiegł w zdrowej, sportowej atmosferze dodatkowo na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników. Podczas zawodów dało się zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. W wyniku przeprowadzonych rozgrywek wyłoniono zwycięzców Turnieju. 

więcej

Przyjaciele Szlachcica Boruty zagrają w tenisa ziemnego


W najbliższy weekend na kortach miejskich w Łęczycy (od godz. 9.00 w sobotę) odbędzie się II edycja Turnieju Przyjaciół Szlachcica Boruty. W rozgrywkach w tenisa ziemnego pod patronatem Burmistrza Miasta Łęczyca i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Łęczycy wezmą udział miłośnicy i zapaleńcy z całej Polski.


Organizatorzy Turnieju: Urząd Miejski w Łęczycy, MMKT Łęczyca.
więcej

Dostępność miejskich obiektów sportowych w okresie wakacji letnich

W związku z rozpoczętymi wakacjami letnimi poniżej zamieszczamy informację o dostępności miejskich obiektów sportowych:

ORLIK przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Łęczycy, ul. Zachodnia 23 – otwarty będzie codziennie w godzinach: 10.00 – 20.00 . W zależności od potrzeb użytkowników obiektu istnieje możliwość przedłużenia pracy Orlika do godz. 21.00 po uzgodnieniu z pracownikami Orlika.

ORLIK przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Łęczycy, ul. Ozorkowskie Przedmieście 6C – otwarty będzie codziennie w godzinach: 13.00 – 19.00 (poniedziałek, wtorek, czwartek) 14.00 – 20.00 (środa, piątek) 14.00 – 18.00 (sobota, niedziela). W zależności od potrzeb użytkowników obiektu istnieje możliwość zmiany godzin pracy Orlika po wcześniejszym uzgodnieniu z Animatorami Orlika: Grzegorzem Sobińskim – tel. 665 811 -382, Łukaszem Sobczakiem – tel. 609 312 547.

Korty tenisowe w Łęczycy, ul. Dworcowa 3B – otwarte będą codziennie w godzinach 7.00 – 21.00. Dzieci i młodzież łęczyckich szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych z obiektu kortów tenisowych korzystają bezpłatnie.
więcej

wszystkich aktualności: 3