Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

W dniu 10 września 2012 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Łęczycy przy ul. Ozorkowskie Przedmieście 6C odbędą się eliminacje gminne do III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Celem organizacji Turnieju jest promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad gry fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do wspólnego organizowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko-Orlik 2012”.


więcej

Grand Prix Tenis Łęczyca Open - zapraszamy

Miejski Młodzieżowy Klub Tenisowy – Łęczyca po raz pierwszy będzie organizatorem imprezy tenisowej z cyklu i pod szyldem ATP, pod nazwą - Grand Prix Tenis Łęczyca Open 2012. Turniej odbędzie w dniach 1-3 września na kortach Miejskiego Centrum Tenisowego, Miejskiego Młodzieżowego Klubu Tenisowego – Łęczyca przy ul. Dworcowej 3. Zostanie rozegrany w kilku kategoriach wiekowych zarówno dla kobiet, mężczyzn oraz młodzieży w grach pojedynczych, podwójnych oraz mieszanych. Otrzymał od władz ATP - wysoką, 3 Rangę. Uczestnicy, którzy odwiedzą korty Miejskiego Centrum Tenisowego będą rywalizowali o puchary, dyplomy, pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez Pana Burmistrza i władze Królewskiej Łęczycy. 

więcej

Wilson Kids Cup Łęczyca Open – Edycja III

PATRONAT BURMISTRZA MIASTA ŁĘCZYCA


Miesiące lipiec, sierpień – wiadomo, to czas wakacji i okres na który czekają wszystkie dzieci po wielu miesiącach spędzonych w szkolnych ławkach. To czas odpoczynku od wszystkich obowiązków i zajęć … ale chyba nie do końca. Bo czy tenis i zajęcia na korcie można nazwać zwykłym obowiązkiem? – chyba nie. Dla większości dzieci, uczestników zajęć i turniejów Programu Polskiego Związku Tenisowego – Tenis 10, to wielka przyjemność i po prostu kolejna wakacyjna frajda. Chcemy się pochwalić, że po raz kolejny nam się udało i zaplanowane wakacyjne turnieje w lipcu i sierpniu doszły do skutku i rozegrane zostały wszystkie kategorie. 

Tekst i fot: MMKT Łęczyca

więcej

wszystkich aktualności: 4