Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Eliminacje międzypowiatowe Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2013 w piłce nożnej

W dniu 28.08.2013 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbyły się eliminacje międzypowiatowe Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2013 w piłce nożnej. W zmaganiach o awans do rozgrywek półfinałowych, rywalizowały reprezentacje chłopców w kategorii wiekowej 14-16 lat - mistrzów wyłonionych w eliminacjach gminnych: DREAM TEAM I Łęczyca, GOKiS Łanięta, Gimnazjum Świnice Warckie. Otwarcia eliminacji ligi dokonała Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu - Pani Teresa Kawczyńska. 

więcej

Robert Urbanek szóstym dyskobolem świata

Na mistrzostwach królowej sportu jaką jest lekkoatletyka nie zabrakło akcentu łęczyckiego. Robert Urbanek – wychowanek łęczyckiego MKLA (obecnie sportowiec MKS Aleksandrów Łódzki), zajął szóste miejsce na mistrzostwach świata w Moskwie. Łęczycki dyskobol z wynikiem 64, 32 m potwierdził przynależność do światowej czołówki, a jego młody wiek daje nadzieję na jeszcze lepsze rezultaty w przyszłości.
więcej

Orlikowy Wakacyjny Turniej w piłkę nożną

W dniu 28 lipca 2013 roku na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbył się Orlikowy Wakacyjny Turniej w piłkę nożną o puchar Burmistrza Miasta Łęczyca. Do udziału w Turnieju zgłosiły się ns. drużyny: 1. Huragan Leźniczka 2. Urząd Miejski w Łęczycy 3. Team Tiger - Belwederska 4. FCK - Konopnicka. 

więcej

wszystkich aktualności: 3