Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Eliminacje międzypowiatowe Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2014 w piłce nożnej

W dniu 28.08.2014 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbyły się eliminacje międzypowiatowe Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2014 w piłce nożnej. W zmaganiach o awans do wojewódzkich rozgrywek półfinałowych, rywalizowały reprezentacje chłopców w kategorii wiekowej 14-16 lat - mistrzów wyłonionych w eliminacjach gminnych: TEAM Łęczyca, Gimnazjum Żychlin, ORLIK Ostrowy. 

więcej

Eliminacje międzypowiatowe Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2014 w piłce nożnej

W dniu 28.08.2014 r. o godz. 10.00 na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbędą się eliminacje międzypowiatowe Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2014 w piłce nożnej. W zmaganiach o awans do rozgrywek półfinałowych wojewódzkich, rywalizować będą reprezentacje chłopców w kategorii wiekowej 14-16 lat - mistrzów wyłonionych w eliminacjach gminnych: drużyna Łęczyca, drużyna Łanięta, drużyna Nowe Ostrowy, drużyna Żychlin. Zapraszamy sympatyków piłki nożnej do kibicowania drużynom rozgrywek międzypowiatowych.
więcej

Brązowy medal Roberta Urbanka

Z przyjemnością informujemy, iż podczas odbywających się w Zurychu Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce brązowy medal w konkurencji rzutu dyskiem wywalczył urodzony w Łęczycy Robert Urbanek. W imieniu władz miasta oraz mieszkańców składamy serdeczne gratulacje Panu Robertowi, życząc jednocześnie dalszych sukcesów na arenach sportowych, a także szczęścia zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.


więcej

wszystkich aktualności: 3