Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

II Turniej Orlika o Puchar Premiera

W piątek, 23 września br. w Łęczycy odbył się półfinał wojewódzki II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W rywalizacji Rocznika 2000/2001 na Orliku przy SP 3 zwycięzcą jest drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Łęczycy. Na II miejscu znalazła się SP Krośniewice, III miejsce – SP Piaski, IV miejsce – SP Strzegocin. 

więcej

Mistrzostwa Strażaków PSP w lekkiej atletyce

W Kleszczowie odbyły się XIII Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w lekkiej atletyce. Udzial w zawodach wzięli także strażacy z Łęczycy. Reprezentant naszego drużyny: Grzegorz Sobiński zdobył złoty medal w biegu na 100 m z wynikiem 11,57 sek.
więcej

Rusza II liga kobiet 2011/2012 z MMKS Łęczyca

Serdecznie zapraszamy w dniu 24.09.2011 r. (sobota) o godz. 18.00 do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy, ul. Ozorkowskie Przedmieście 6C na mecz inauguracyjny II ligi kobiet zespołu MMKS Łęczyca z TKS-T Budowlani Toruń. Przypominamy, że dla MMKS Łęczyca będzie to pierwszy sezon w II lidze kobiet.  Podajemy terminarz (pobierz) rozgrywek MMKS w II lidze kobiet 2011/2012 na terenie miasta Łęczyca. Szczegółowy terminarz rozgrywek (Grupa III) dostępny jest na stronie internetowej: www.pzps.pl
więcej

Sukces Roberta Urbanka

W dniu 20 września br. w Warszawie odbył się II Memoriał Kamili Skolimowskiej, międzynarodowy mityng lekkoatletyczny poświęcony zmarłej w 2009r. mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem. Udział w spotkaniu wziął łęczycanin Robert Urbanek (MKLA Łęczyca) który zajął III miejsce w rzucie dyskiem z wynikiem 64,37, pobijając tym samym swój rekord życiowy. I miejsce zajął Estończyk Gerd Kanter, natomiast II – Węgier - Zoltán Kővágó.


Serdecznie gratulujemy.więcej

Otwarte Mistrzostwa Łęczycy w Lekkiej Atletyce

W Łęczycy odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięło udział ok. 250 sportowców. Łęczycanie uzyskali świetne wyniki w rywalizacji z młodzikami z terenu całego kraju.

 
więcej

VII Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

W dniach 03-04 września br. w Hali Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbył się VII Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Łęczyca. Najlepszą libero została Anna Kudrym z MMKS Łęczyca. Najlepiej atakującą okazała się Kamila Łuczak z UKS Ozorków. Za najlepiej rozgrywającą uznano Annę Kupisz (EKO ENERGIA Nike Ostrołęka), natomiast Najwszechstornniejszą jest Katarzyna Polak z MUKS SPARTA Warszawa. Przedstawiamy wyniki spotkania:
więcej

wszystkich aktualności: 6