Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Wilson Kids Cup Open - Edycja IV 2013

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do udziału w turnieju WILSON KIDS CUP ŁĘCZYCA OPEN - EDYCJA IV 2013r. Organizatorem jest Miejski Młodzieżowy Klub Tenisowy Łęczyca. Rozgrywki odbędą się w dniach 28-29 września 2013r. na kortach MMKT przy ul. Dworcowej 3 w Łęczycy. Zgłoszeń należy dokonywać do 25 września 2013r. na e-mail: grzesiek.jasiński@interia.pl lub sms pod nr tel. 889 243 100.Komunikat turnieju (pobierz tutaj)
więcej

I Memoriał Sławomira Owczarczyka i Wacława Miksy

21 września 2013r. w hali sportowej Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy odbył się I memoriał Sławomira Owczarczyka i Wacława Miksy. Turniej to oddanie hołdu dwóm wybitnym łęczycanom, których dokonania nie tylko sportowe, ale i zawodowe, społeczne, rodzinne są przykładem i wzorem do naśladowania. Na Turnieju obecni byli bliscy Sławomira Owczarczyka i Wacława Miksy. Burmistrz Łęczycy – Andrzej Olszewski, Zastępca Burmistrza – Wojciech Czaplij, Przewodniczący Rady Miejskiej – Paweł Kulesza i Wiceprzewodnicząca Rady – Lidia Keller złożyli im gratulacje i podziękowania za to, że tak wspaniałe osobowości krzewią piłkę siatkową w naszym mieście. Gościem Memoriału był również Pan Wiesław Radomski – Honorowy Obywatel Miasta Łęczyca – wspaniały siatkarz, który swoją karierę sportową zaczynał w Łęczycy. 

więcej

IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

W dniu 17 września 2013 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbyły się eliminacje gminne IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej. Celem organizacji Turnieju jest promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad gry fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do wspólnego organizowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko-Orlik 2012”. 

więcej

Sport to zdrowie

18 września 2013 roku na Stadionie Miejskim w Łęczycy odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Łęczycy Młodzików w Lekkiej Atletyce. Przyszłe gwiazdy światowych aren sportowych sprawdziły swoje umiejętności w następujących konkurencjach: skok wzwyż, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut dyskiem i oszczepem oraz w konkurencjach biegowych na kilku dystansach. Wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim zwycięzcom poszczególnych konkurencji gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z rozegranych zawodów. 

więcej

Zapraszamy do udziału w V Biegu Papieskim im. bł. Jana Pawła II

Dla uczczenia 35 rocznicy pontyfikatu bł. Jana Pawła II serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w V Biegu Papieskim im. Jana Pawła II. Bieg odbędzie się 16 października 2013 r. /środa/ o godz. 9.30 w Parku Miejskim w Łęczycy. zamieszczamyRegulamin V Biegu Papieskiego im. bł. Jana Pawła IIProgram godzinowy bieguwięcej

Wilson Championships Łęczyca Open Edycja I


Patronat Burmistrza Miasta Łęczycy


Tenis 10 to jak wszystkim powszechnie wiadomo, ogólnoświatowy program, który w Polsce jest realizowany poprzez współpracę Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Tenisowego w Warszawie i klubami tenisowymi w całym kraju. Miejski Młodzieżowy Klub Tenisowy – Łęczyca jako IV klub w rankingu PZT Tenis 10 jest organizatorem wielu imprez tego typu. Dzięki wieloletniej współpracy MMKT – Łęczyca z firmą Wilson Polska od czterech lat organizuje je pod nazwą Wilson Kids Cup Łęczyca Open. W roku 2013 odbywa się IV edycja cyklu. Jednak po raz pierwszy w roku bieżącym udało nam się zachęcić firmę Amer Sports Polska z siedzibą w Krakowie, która zarządza marką Wilson, do zorganizowania ogólnopolskich mistrzostw firmy Wilson do lat 10, czyli Tenis 10.Wyniki mistrzostw 

Tekst i foto: MMKT Łęczyca

więcej

wszystkich aktualności: 6