Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

I Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci


W dniu 27 września 2014 roku odbył się Turniej Tenisa Ziemnego na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy. O Puchar Burmistrza Łęczycy walczyły dzieci uczestniczące w programie "Tenis 10" na Orlikach.


Pierwsze miejsce zdobył Mateusz Topiński

Drugie miejsce - Sebastian Antosiak

Trzecie miejsce - Tosia Pilichowska
 


więcej

Sukces młodzików na Mistrzostwach Polski

EWA RÓŻAŃSKA swoim startem udowodniła dominacje w kraju w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą zdobywając dwa ZŁOTE medale i poprawiając wyniki życiowe 46,12 m w dysku i 13,98 w kuli / druga zawodniczka pchneła metr bliżej/. Swoje wyniki życiowe poprawili też dwaj BRĄZOWI medaliści: Adrian Mikołajczyk uzyskał w skoku o tyczce 3,5m, a Krystian Każmierczak w skoku wzyż 1,88m, co dało im III miejsce na Mistrzostwach Polski w Zielonej Górze. Gratulacje za udany występ młodych lekkoatletów, dla trenerów prowadzących, czyli Mirosława Andrysiaka i Roberta Kubiaka. Wyniki pozostałych zawodników MKLA: Patrycja Kita 16,25s /100mppl/; Karolina Siuda 2,40m/skok o tyczce/; Alan Brzeziński 1,70m/skok wzwyż/ i Mateusz Kaczmarek 2,46,09/1000m/, które to klasyfikowały ich na dalszych miejscach. 

więcej

Eliminacje międzypowiatowe 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

W dniu 22 września 2014 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbyły się eliminacje międzypowiatowe 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej. W turnieju uczestniczyli finaliści eliminacji gminnych, reprezentacje chłopców w kategorii wiekowej 10-11 lat (roczniki 2003-2004): TEAM ORLIK Łęczyca, Szkoła Podstawowa w Sługach, FC Puma Świnice Warckie. 

więcej

Zapraszamy do udziału w 6 Biegu Papieskim im. św. Jana Pawła II

Dla uczczenia 36 rocznicy pontyfikatu św. Jana Pawła II serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 6 Biegu Papieskim im. św. Jana Pawła II. Bieg odbędzie się 16 października 2014 r. /czwartek/ o godz. 10.00 /weryfikacja 9.15/ w Parku Miejskim w Łęczycy. Poniżej zamieszczamy Regulamin 6 Biegu Papieskiego im. św. Jana Pawła II oraz kartę startową, którą uczestnicy biegu zabierają ze sobą na start biegu.Regulamin (pobierz tutaj)

Karty startowe (pobierz tutaj)
więcej

5 Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

5 Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska W dniu 16 września 2014 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbyły się eliminacje gminne 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej. Celem organizacji Turnieju jest promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad gry fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do wspólnego organizowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko-Orlik 2012”. 

więcej

Turniej Tenisa Ziemnego o Złotą Rakietę WAG POL

Już 27 września od godz. 10:00 na Orliku przy I Liceum Ogólnokształcącym w Łęczycy, rozpocznie się Turniej Tenisa Ziemnego o Złotą Rakietę WAG POL Łęczyca. Na Turniej będzie można zapisać się do 27 września w godzinach otwarcia Orlika oraz bezpośrednio przed Rozgrywkami u Animatorów Orlika przy LO im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy. Impreza ma charakter otwarty. Walkę o zwycięstwo niewątpliwie zaostrzy informacja o głównej nagrodzie, którą będzie profesjonalna rakieta tenisowa.
więcej

Kolejne sukcesy łęczyckich lekkoatletów

W dniach 13-14 września 2014r. odbyły się w Łodzi i Aleksandrowie Łódzkim Mistrzostwa Makroregionu w lekkiej atletyce. MKLA w Łęczycy reprezentowało 23 zawodników. Nasi reprezentanci osiągnęli wspaniałe wyniki. Z dwoma złotymi medalami wróciła do Łęczycy Ewa Różańska: w pchnięciu kulą 3 kg - 13,42m i w rzucie dyskiem 0,75 - 43,52m. Ogromnym sukcesem mogą pochwalić się również Patrycja Kita, która zajęła I miejsce w biegu na 100m ppł, Alan Brzeziński - I miejsce w skoku wzwyż, Karolina Siuda - I miejsce w skoku o tyczce kobiet oraz Adrian Mikołajczyk - w skoku o tyczce mężczyzn.
więcej

Młodzi Łęczycanie na medal

Niesamowita moc i talent drzemie w młodym pokoleniu łęczycan. Sportowe rozgrywki młodzików odbywające się w Aleksandrowie Łódzkim, pozostawiły nie lada pamiątkę jej uczestnikom. Łącznie trzynaście medali zawisło na zwycięskich piersiach łęczyckiej młodzieży.

Puchar Burmistrza zdobyła Ewa Różalska w rzucie dyskiem i w pchnięciu kulą. Młodziczka zdobyła aż dwa złote medale i co ważne pobiła swój rekord życiowy oraz co ciekawe zdobyła tytuł najlepszej młodziczki w przekroju całych zawodów, za który otrzymała Puchar Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego.
więcej

Królowa sportu w Łęczycy

10 września 2014 roku na Stadionie Miejskim w Łęczycy odbyły się VII Otwarte Mistrzostwa Łęczycy Młodzików w Lekkiej Atletyce. Uczestnicy zawodów sprawdzili swoje umiejętności w następujących dyscyplinach: skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut dyskiem i oszczepem oraz w konkurencjach biegowych na kilku dystansach. Wszystkim uczestnikom zmagań, a przede wszystkim zwycięzcom poszczególnych konkurencji gratulujemy, życząc jednocześnie sukcesów na arenach międzynarodowych. 

więcej

TENIS 10 NA ORLIKU przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Łęczycy

Po wakacyjnej przerwie wznowione zostały bezpłatne zajęcia treningowe dzieci /w wieku 6-10 lat/ biorących udział w programie Polskiego Związku Tenisowego pn. „Tenis 10 na Orlikach”. Zapraszamy dotychczasowych uczestników programu na zajęcia, które odbywają się w każdą sobotę o godz. 10³ᴼ na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy, ul. Ozorkowskie Przedmieście 6C. Zapewniamy sprzęt tenisowy do nauki gry w tenisa w postaci: piłek, rakiet, siatek i znaczników kortów.
więcej

Rodzinny piknik z IPPON-em

W dniu 27 sierpnia 2014 roku odbył się Rodzinny Piknik zorganizowany przez Łęczycki Klub Karate "IPPON". Miejscem którym gościł zawodników, rodziców gości była "GALANTA CHATA" w Zdunach k / Łęczycy. Program Pikniku był bardzo bogaty w różnego rodzaju gry, konkursy, zabawy, nie tylko związane z karate. "Piknik" rozpoczął się treningiem karate poprowadzonym przez sensei Anetę Kalenik. Po niespełna 2 godzinnym treningu przyszedł czas na krótki odpoczynek, jak również na przygotowanie się do indywidualnych zawodów sprawnościowych.
więcej

Nabór drużyn do eliminacji gminnych V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej

Rozpoczynamy nabór drużyn (kat. chłopcy 10-11 lat) do eliminacji gminnych V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Celem organizacji turnieju jest promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad gry fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do wspólnego organizowania różnorodnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko – Orlik 2012”.
więcej

wszystkich aktualności: 12