Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

UWAGA! UTRUDNIENIA W RUCHU

W najbliższą środę - 30 września br. w związku z meczem na stadionie miejskim, ulica M. Konopnickiej wyłączona będzie z ruchu kołowego i możliwości parkowania. Ograniczenie dotyczy odcinka od ul. Belwederskiej do ul. Kaliskiej. Prosimy o stosowanie się do nowego oznakowania i zaleceń osób kierujących ruchem.Utrudnienia wprowadzone są w celu ułatwienia Policji zapewnienia bezpieczeństwa w okolicy stadionu miejskiego. Działania te spowodowane są planowaną dużą liczbą kibiców uczestniczących w meczu pomiędzy ŁKS Łódź a MKS Górnik 1956 Łęczyca organizowanym tego dnia o godzinie 15.30.
więcej

W środę mecz podwyższonego ryzyka

W najbliższą środę - 30 września br. o godzinie 15.30 - na stadionie miejskim w Łęczycy odbędzie się mecz piłkarski pomiędzy ŁKS Łódź a Górnikiem Łęczyca. W związku z podwyższonym ryzykiem towarzyszącym temu spotkaniu, Burmistrz Miasta Łęczyca zorganizował naradę, na którą zaprosił organizatora meczu - zarząd klubu MKS Górnik 1956 Łęczyca - a także przedstawicieli Policji, Straży Miejskiej i firmy zabezpieczającej imprezę. Na spotkaniu omówione zostały najważniejsze zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa uczestników i mieszkańców Łęczycy, zarówno w trakcie meczu jak i po jego zakończeniu.

Burmistrz Krzysztof Lipiński rozpoczął spotkanie od słów – nie boimy się samej walki na boisku, ale tego co może zdarzyć się poza boiskiem, gdy do naszego miasta przybędzie duża grupa kibiców i zwrócił się do organizatorów oraz służb mundurowych o przedstawienie szczegółów dotyczących organizacji i zabezpieczenie imprezy.
więcej

Pomysły na sport - Konsultacje pomysłów zmian w sporcie powszechnym

Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Fundacją Rozwoju Kultury Fizycznej i Centrum Wyzwań Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego prowadzą niecodzienny projekt konsultacji on-line. Na stronie pomyslynasport.frkf.pl każdy, kto ma doświadczenie w realizowaniu projektów sportowych czy kreowaniu polityk w sporcie (albo po prostu lubi sport i ma na niego pomysł!) może pomóc w wymyśleniu rozwiązań i usprawnień niezbędnych, by sport powszechny działał w naszym kraju lepiej. Najlepsze pomysły będą opublikowane!
więcej

Startuje XVI edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Do 25 września potrwają zapisy do XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Następców Arkadiusza Milika, Tomasza Kędziory i Pauliny Dudek czeka pasjonująca piłkarska przygoda, która już po raz trzeci swój Wielki Finał będzie mieć na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcy wyjadą na mecz Reprezentacji Polski.
więcej

wszystkich aktualności: 6