Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Brąz Dominika Nowakowskiego na Mistrzostwach Polski Młodzików

Brązowy medal podczas odbywających się w Białej Podlaskiej lekkoatletycznych Mistrzostw Polski Młodzików, w pięcioboju zdobył Dominik Nowakowski. To wielki sukces młodego lekkoatlety MKLA Łęczyca, który jechał na zawody z dziesiątym wynikiem w tabelach Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Wykazał się bardzo dużą determinacją i skutecznością startową poprawiając cztery rekordy życiowe z pięciu konkurencji oraz rekord życiowy w całym wieloboju (2740 pkt). Drugi z naszych reprezentantów spisał się także bardzo dobrze i z wynikiem (2552 pkt) zajął szóstą pozycję. To także jego rekord życiowy.

więcej

Młodzicy MKLA najlepsi w Międzywojewódzkich Mistrzostwach

Pierwsze miejsce drużynowo z dorobkiem 49 pkt zajęli młodzicy MKLA Łęczyca w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Łodzi. Wyprzedzili RKS Łódź 43 pkt, UKS Domaniewice 35 pkt, MKS Aleksandrów 33 pkt i KKL Kielce 29 pkt. W zawodach wzięło udział trzydzieści pięć zespołów. Indywidualnie młodzi lekkoatleci zdobyli dziesięć medali. Na szczególne wyróżnienie zasłużył zdobywca dwóch medali Krystian Nowakowski. Zwyciężył w skoku o tyczce (3.70 m) i zajął drugie miejsce w skoku wzwyż (174 cm). W obu konkurencjach zdobył kwalifikacje uprawniające do startu w Mistrzostwach Polski.
więcej

Grad medali na Otwartych Mistrzostwach Aleksandrowa

Świetni spisali się na Otwartych Mistrzostwach Aleksandrowa zawodnicy MKLA Łęczyca. Zawody miały charakter otwarty. Brali w nim udział seniorzy i juniorzy z całej Polski. Najlepiej spisała się złota medalistka w dwóch konkurencjach Ewa Różańska, która wygrała konkurs rzutu dyskiem z wynikiem 40.91 m oraz pchnięcia kulą 13.49 m. Zdobyła także specjalną nagrodę dla najlepszej uczestniczki zawodów.

więcej

Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa. Wieloboiści w roli głównej.

Aż trzech wieloboistów MKLA Łęczyca, podczas Otwartych Mistrzostw Aleksandrowa Łódzkiego, uzyskało wyniki kwalifikacyjne na Mistrzostwa Polski Młodzików. Zwyciężył Dominik Nowakowski 2313 pkt, przed Adrianem Walczakiem 2300 pkt i Jakubem Florczakiem 2281 pkt. Na piątej pozycji uplasował się Krystian Kaźmierczak 1844 pkt. W biegu na 110 m przez płotki najlepszy był Adam Jaśkiewicz (15.98 s). Mateusz Grabski wygrał bieg na 1000 m (2.54.45 min), a Bartosz Subocz zwyciężył na 600 m (1.32.27 min).

więcej

Zapraszamy na V Ogólnopolski Turniej do lat 10

kliknij w powyższy obrazek, aby pobrać cały plakat

W dniach 16-17 września 2017 roku na łęczyckich kortach tenisowych odbędzie się V Edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Krasnali Wilson Cup. Jest to impreza adresowana do tenisistów poniżej 10 roku życia. Chęć udziału w zawodach można zgłosić w terminie do 13 września br. na adres: g.jasinski@interia.pl.
więcej

Zgrupowanie MKLA w Białej Podlaskiej

Zawodnicy MKLA ponownie gościli na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. W zgrupowaniu wzięła udział kadra województwa młodzików oraz juniorzy ze wszystkich klubów województwa łódzkiego. Po intensywnych wakacyjnych przygotowaniach przed lekkoatletami starty w sezonie jesiennym z docelową imprezą Mistrzostwami Polski Młodzików, które także odbędą się w Białej Podlaskiej.

więcej

Młodzi piłkarze zagrali w Turnieju Orlikowym Piłki Nożnej

Dzisiaj, na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbył się Orlikowy Turniej Piłki Nożnej dla roczników 2003-2004 oraz 2005 i młodszych. Młodzi piłkarze walczyli o nagrodę Burmistrza Miasta Łęczyca. Po zaciętej walce zostały wyłonione zwycięskie drużyny, które z rąk Pani Moniki Kilar-Błaszczyk - Wykonującej zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca oraz Pani Elżbiety Gieragi - Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 odebrali puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i zawodniczkom, którzy mimo niesprzyjającej, wzięli udział w rozgrywkach sportowych.