Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Posiedzenie Komisji Wspólnej Rady Miejskiej w Łęczycy - konsultacje społeczne w sprawie reformy oświaty

Zawiadamiam, że w dniu 02 lutego 2017 roku (czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Wspólnej pod przewodnictwem Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej w Łęczycy w sali widowiskowej Domu Kultury w Łęczycy.
więcej

Zapraszamy na XLIII Sesję Rady Miejskiej w Łęczycy

Zapraszam na posiedzenie XLIII sesji Rady Miejskiej w Łęczycy, która odbędzie się w dniu 30 stycznia 2016 roku (poniedziałek) o godzinie 10.30, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie Komisji Wspólnej Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 30 stycznia 2017 roku (poniedziałek) o godz. 10.11 odbędzie się posiedzenie Komisji Wspólnej pod przewodnictwem Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie Komisji Wspólnej pod przewodnictwem Komisji Planowania i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 26 stycznia 2017 roku (czwartek) o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie Komisji Wspólnej pod przewodnictwem Komisji Planowania i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.Porządek posiedzenia:
więcej

Posiedzenie Komisji Planowania i Budżetu

Zawiadamiam, że w dniu 10 stycznia 2017r. (wtorek) o godz. 16.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Planowania i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej nr 18 A Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej

Zawiadamiam, że w dniu 09 stycznia 2017 roku (poniedziałek) o godz. 16.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Łęczyca w sali nr 18A Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie komisji stałych Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 10 stycznia 2017 roku (wtorek) o godz. 16:15 odbędzie się posiedzenie komisji stałych pod przewodnictwem Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

wszystkich aktualności: 7