Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

XXV Sesja Rady Miejskiej w Łęczycy

Zapraszam na sesję nr XXV Rady Miejskiej w Łęczycy w dniu 29 listopada 2012 r. o godz. 16.15, która odbędzie się w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Łęczycy.
więcej

Komisja Planu i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 27 listopada 2012r. o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie Komisji Planu i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie wspólne Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 22 listopada 2012r. o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie wspólne wspólne posiedzenie wszystkich komisji Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 19 listopada 2012 r. o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 21 listopada 2012 r. o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Profesor Andrzej Tomczak Honorowym Obywatelem Miasta Łęczyca

11 listopada 2012r. w Ratuszu Miejskim w Łęczycy odbyło się uroczyste nadanie tytułu Honorowego Obywatela Miasta Łęczyca Panu prof. dr hab. Andrzejowi Tomczakowi. Rada Miejska podjęła stosowną uchwałę 28 marca 2012r. W uroczystości wzięli udział: Burmistrz Łęczycy – Andrzej Olszewski, Zastępca Burmistrza – Wojciech Czaplij, Przewodniczący Rady Miejskiej w Łęczycy – Paweł Kulesza oraz radni, przedstawiciele stowarzyszeń. Sylwetkę Profesora przedstawił Bolesław Solarski – Prezes TNP Oddziału w Łęczycy. 

więcej

wszystkich aktualności: 6