Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

IV sesja Rady Miejskiej w Łęczycy

Zapraszam na sesję nr IV Rady Miejskiej w Łęczycy w dniu 29 grudnia 2014r. o godz. 17.00, która odbędzie się w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie wspólne Komisji Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 29 grudnia 2014r. o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie wspólne Komisji Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie wspólne Komisji Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 18 grudnia 2014 r. o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie wspólne Komisji Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej

Zawiadamiam, że w dniu 17 grudnia 2014 r. o godz. 16.30 odbędzie się Komisji Oświaty Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

III Sesja Rady Miejskiej. Wybór członków i przewodniczących poszczególnych komisji

Na wczorajszej Sesji Rady Miejskiej w Łęczycy wybrano członków i przewodniczących poszczególnych komisji. Ponadto określone zostały zadania poszczególnych komisji. Poniżej przedstawiamy składy komisji:

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej: Marta Arkuszewska (przewodnicząca), Krzysztof Razik, Tomasz Baranowski, Damian Czerwiński, Marcin Zasada, Tomasz Pijewski, Tomasz Czajkowski;

Komisja Gospodarki i Mienia: Wojciech Wojciechowski (przewodniczący), Andrzej Domagała, Krzysztof Urbański, Tomasz Baranowski, Tomasz Pijewski;

Komisja Planu i Budżetu: Marek Jóźwiak (przewodniczący), Krzysztof Urbański, Marcin Zasada, Paweł Kulesza, Karol Zieliński;

Komisja Rewizyjna: Andrzej Domagała (przewodniczący), Karol Zieliński, Robert Łukasiewicz, Wojciech Wojciechowski, Paweł Kulesza;

Komisja Sportu i Rekreacji: Robert Łukasiewicz (przewodniczący), Marek Jóźwiak, Damian Czerwiński, Marcin Zasada, Tomasz Czajkowski, Tomasz Pijewski, Krzysztof Razik. 

więcej

Sesja nr III Rady Miejskiej w Łęczycy

Zapraszam na sesję nr III Rady Miejskiej w Łęczycy w dniu 10 grudnia 2014 r. o godz. 16.30, która odbędzie się w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Łęczycy.
więcej

II nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Łęczycy

Zapraszam na II nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Łęczycy. Sesja odbędzie się w dniu 4 grudnia 2014 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.

2. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Gminy Miasta Łęczyca na 2014 r.

3. Sprawy różne.

Przewodniczący Rady

Zenon Koperkiewicz

więcej

wszystkich aktualności: 7