Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Komisja Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 2 marca 2015 r. o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy w sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie Komisji Statutowej Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 23 lutego o godz. 16.15 w sali posiedzeń nr 18 A Urzędu Miejskiego odbędzie się posiedzenie Komisji Statutowej Rady Miejskiej w Łęczycy. Tematem posiedzenia będzie wstępne omówienie proponowanych zmian w Statucie Miasta.

Z poważaniem

Przewodniczący Komisji Statutowej

Tomasz Baranowski

więcej

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej

Zawiadamiam, że w dniu 18 lutego 2015r r. o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej Łęczyca w sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej

W dniu 13 lutego 2015r r. o godz. 16:30 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Łęczyca w sali nr 18 A Urzędu Miejskiego w Łęczycy.

Porządek posiedzenia:


  1. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Łęczycy za 2014 rok.


  2. Zapoznanie się z wnioskiem w sprawie pozbawienia tytułu Honorowego Obywatela Miasta Łęczyca Pana Michała Żymierskiego pseudonim „Rola”.


  3. Sprawy różne.

więcej

VII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

Zapraszam na VII nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Łęczycy. Sesja odbędzie się w dniu 12 lutego 2015 r. o godz. 18:00 w sali konferencyjnej w Łęczycy.Porządek obrad:


  1. Otwarcie sesji.

  2. Informacja Burmistrza Miasta Łęczyca w zakresie terenów inwestycyjnych Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Podstrefy Łęczyca.


  3. Sprawy różne.Przewodniczący Rady

Zenon Koperkiewicz

więcej

wszystkich aktualności: 5