Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

XXIX Sesja Rady Miejskiej w Łęczycy

Zapraszam na sesję nr XXIX Rady Miejskiej w Łęczycy w dniu 27 marca 2013 r. o godz. 16.15, która odbędzie się w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Łęczycy.
więcej

Komisja Planu i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy

Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Komisji Planu i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy, które odbędzie się w dniu 25 marca 2013r. o godz. 16.15 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Komisja Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 19 marca 2013 r. o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 21 marca 2013 r. o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 18 marca 2013 r. o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej Nr 3 rozpocznie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej w Łęczycy. Kolejne punkty omawiane będą w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Komisja Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 07 marca 2013r. o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

wszystkich aktualności: 6