Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia

Zawiadamiam, że w dniu 25 kwietnia 2016 roku o godz. 16:45 odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej

Zawiadamiam, że w dniu 19 kwietnia 2016 roku (wtorek), o godz. 16:05 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego Łęczycy.
więcej

Posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia

Zawiadamiam, że w dniu 14 kwietnia 2016 roku o godz. 16:15 odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie Komisji i Sportu Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 11 kwietnia 2016r. (poniedziałek) o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Łęczycy w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie wszystkich komisji stałych Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 07 kwietnia 2016 roku (czwartek) o godz. 16:00 odbędzie się posiedzenie wszystkich komisji stałych Rady Miejskiej w Łęczycy pod przewodnictwem Komisji Gospodarki i Mienia w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

wszystkich aktualności: 5