Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Komisja Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 5 lipca 2012 r. o godz. 1615 na terenie osiedla Waliszew obok placu zabaw między ulicami J. Tuwima i S. Żeromskiego w Łęczycy rozpocznie się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy, kolejne punkty zostaną omówione w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Absolutorium dla Burmistrza Miasta Łęczyca

Informujemy, iż w dniu 19 czerwca 2012 roku podczas sesji Rada Miejska w Łęczycy udzieliła Burmistrzowi Miasta Łęczyca Andrzejowi Olszewskiemu absolutorium z wykonania budżetu za rok 2011.
więcej

Zapraszamy na sesję nr XXI

Zapraszamy na sesję nr XXI Rady Miejskiej w Łęczycy w dniu 19 czerwca 2012 r. o godz. 16:15, która odbędzie się w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Łęczycy.
więcej

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 13 czerwca 2012 r. o godz. 1615 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.

więcej

Komisja Planu i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 12 czerwca 2012r. o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie komisji Planu i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.


więcej

Komisja Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 14 czerwca 2012 r. o godz. 1615 odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

wszystkich aktualności: 6