Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej

Zawiadamiam, że w dniu 3 lipca 2015r. (piątek) o godz. 15.00 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Łęczyca w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.Porządek posiedzenia:


  1.  Powołanie zespołu kontrolnego do przeprowadzenia kontroli zleconej przez Radę Miejską w Łęczycy uchwałą Nr XI/58/15 z dnia 29 czerwca 2015 roku w sprawie zlecenia Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Łęczycy przeprowadzenia kontroli doraźnej.


  2. Sprawy różne.


więcej

Posiedzenie Komisji Sportu i Rekreacji

W dniu 2 lipca 2015r. (czwartek) o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.Porządek posiedzenia:


  1. Informacja na temat przygotowań i organizacji wakacji letnich w zakresie działań sportowych: - zapoznanie z dostępnością obiektów sportowych, - organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży na terenie miasta, - organizacja obozów letnich.


  2. Sprawy różne.więcej

Sesja na żywo - transmisja testowa

Zapraszamy do śledzenia przebiegu obrad Xi Sesji Rady Miejskiej w Łęczycy na żywo w internecie. Sesja rozpoczyna się o godzinie 17.00.
więcej

XI sesja Rady Miejskiej w Łęczycy

Zapraszamy na sesję nr XI Rady Miejskiej w Łęczycy w dniu 29 czerwca (poniedziałek) 2015 roku o godzinie. 17.00, która odbędzie się w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
Porządek obrad:
więcej

Posiedzenie Komisji Planu i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy

W dniu 29 czerwca 2015r. (poniedziałek) o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie Komisji Planu i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.

Porządek posiedzenia:
więcej

Posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 26 czerwca 2015r. (piątek) o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy w sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.Porządek posiedzenia:
więcej

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 18 czerwca 2015r. o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej Łęczyca w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie komisji stałych Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 08 czerwca 2015r. o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie wszystkich komisji stałych Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 09 czerwca 2015rr. o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Łęczyca w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

wszystkich aktualności: 9