Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

XIII Sesja Rady Miejskiej w Łęczycy

Zapraszam na sesję nr XIII Rady Miejskiej w Łęczycy w dniu 24 lipca (piątek) 2015 roku o godzinie. 16.30, która odbędzie się w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie wspólne komisji stałych Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 22 lipca 2015r. o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie wszystkich komisji stałych Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Wyjaśnienie radnego Pana Marcina Zasady

Na prośbę radnego Pana Marcina Zasady, w drodze wyjątku, zamieszczamy poniższe wyjaśnienie:


Łęczyca, 08.07.2015r.Wyjaśnienie


Radny miejski Marcin Zasada pragnie poinformować mieszkańców Łęczycy, że w artykule „Awantura o złotówkę. Projekt uchwały o strefie płatnego parkowania podzielił radnych” opublikowanym na portalu www.ele24.net w dniu 29 czerwca 2015 r. znalazła się nieprawdziwa informacja dotycząca moich wypowiedzi podczas sesji. Autorka pisze m.in. że „ Na przykład radny Zasada nie znał dokładnie treści uchwały, o której dyskutował i pytał, gdzie w dokumencie znajduje się informacja o jego autorze. Widocznie sama dyskusja okazała się ważniejsza od merytorycznego do niej przygotowania.”

Pragnę poinformować mieszkańców Łęczycy, że ta informacja jest nieprawdziwa. Ponadto sugeruje, że przychodzę na sesję nieprzygotowany, a to dyskredytuje mnie w oczach moich Wyborców. Dlatego informuję, że sytuacja przedstawiona w artykule nie miała miejsca, a dziennikarka pomyliła radnych.
więcej

XII nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Łęczycy

Zapraszam na XII nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Łęczycy. Sesja odbędzie się w dniu 17 lipca (piątek) 2015 roku o godzinie 16.30, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 15 lipca 2015 roku o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej Łęczyca w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Komisja Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 14 lipca 2015r. (wtorek) o godz. 16.05 odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy w sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 09 lipca 2015r. (czwartek) o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Łęczyca w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

wszystkich aktualności: 7