Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Posiedzenie Komisji Planowania i Budżetu

Zawiadamiam, że w dniu 05 sierpnia 2016 roku (piątek) o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie Komisji Planowania i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Zapraszamy na sesję Rady Miejskiej w Łęczycy

Zapraszam na sesję nr XXXII Rady Miejskiej w Łęczycy w dniu 08 lipca 2016 roku (piątek) o godz. 8.30, która odbędzie się w sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.więcej

Posiedzenie Komisji Planowania i Budżetu

Zawiadamiam, że w dniu 06 lipca 2016r. (środa) o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie Komisji Planowania i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej nr 18 A Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia

Zawiadamiam, że w dniu 05 lipca 2016 roku o godz. 15:20 odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

VIII Piknik Funduszy Europejskich


3 lipca na Starym Rynku w Pabianicach rozpoczyna się VIII Piknik Funduszy Europejskich. Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przygotował mnóstwo atrakcji. Ideą imprezy jest pokazanie jej uczestnikom, że Fundusze Europejskie to nie fikcja i wszyscy możemy z nich skorzystać. W tym roku zabawa zorganizowana została w rytmie disco – gwiazdami wieczoru będą zespoły Weekend, Top One i Exaited & Maciej Smoliński. O dobry humor zadbają Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Młodych Panów.
więcej

wszystkich aktualności: 5