Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Posiedzenie wszystkich komisji stałych Rady Miejskiej

Zawiadamiam, że w dniu 03 września 2015 roku o godz. 16:00 (czwartek) odbędzie się posiedzenie wszystkich komisji stałych Rady Miejskiej w Łęczycy pod przewodnictwem Komisji Gospodarki i Mienia w sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Komisja Gospodarki i Mienia

Zawiadamiam, że w dniu 27 sierpnia 2015 roku o godz. 16:15 (czwartek) odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Łęczycy w sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej

Zawiadamiam, że w dniu 26 sierpnia 2015 roku (środa) o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej Łęczyca w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Posiedzenie Komisji Sportu i Rekreacji

Zawiadamiam, że w dniu 17 sierpnia 2015r. (poniedziałek) o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.

Porządek posiedzenia:

1. Sprawozdanie z realizacji w I półroczu 2015 roku imprez sportowych objętych kalendarzem imprez sportowych pod patronatem Burmistrza Miasta Łęczyca.

2. Propozycje zmian w Uchwale Nr VI/43/11 z dnia 3 marca 2011r. w sprawie zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz wysokości określonych stypendiów sportowych za osiągnięte wyniki sportowe.

3. Sprawy różne.

Przewodniczący Komisji

Robert Łukasiewicz
więcej

Posiedzenie wszystkich komisji stałych Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 05 sierpnia 2015 roku o godz. 16.30 odbędzie się posiedzenie wszystkich komisji stałych Rady Miejskiej w Łęczycy pod przewodnictwem Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

wszystkich aktualności: 5