Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

PTTK- 60- LECIE POWSTANIA

W minioną sobotę 27 listopada 2010 roku, Królewskie Miasto Łęczyca stała się miejscem uroczystego spotkania braci turystycznej zrzeszonej w strukturach Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Swą obecnością uroczystość uświetnili: Burmistrz Miasta Łęczycy -Andrzej Olszewski, Zastępca Burmistrza Miasta - Krystyna Pawlak oraz Starosta Łęczycki - Wojciech Zdziarski.


więcej

Jesienne Muzykowanie

PTTK zaprasza na KONCERT - jesienne muzykowanie w dniu 27 listopada 2010 r. godz. 18:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Łęczycy.


więcej

Zaproszenie na Rajd Mikołajkowy

Oddział PTTK „Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy oraz Gimnazjum w Daszynie zapraszają wszystkich miłośników turystyki i dobrej zabawy na VI Rajd Mikołajkowy, który zakończy turystyczne zmagania z Polskim Towarzystwem Turystyczno – Krajoznawczym na Ziemi Łęczyckiej w 2010 roku.

więcej

I Rajd Szlakiem Miast Kazimierza Wielkiego

W 700- lecie urodzin króla Kazimierza III Wielkiego, dla upamiętnienia jego działalności, wkładu w lokowanie i budowę miast oraz popularyzację zabytków – spuścizny po wielkim budowniczym, który zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną, Oddział PTTK „Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy zorganizował dla 39 turystów, miłośników poznawania walorów turystyczno – krajoznawczych naszego kraju oraz tych, którzy nie dając się nudzie, chcą po prostu uciec z własnego domu.więcej

I Pieszy Rajd na Orientację

Oddział PTTK "Ziemi Łęczyckiej" w Łęczycy zaprasza wszystkich miłośników turystyki i dobrej zabawy na I Pieszy Rajd na Orientację, który odbędzie się 6 listopada 2010 r. na terenie gminy Łęczyca.
Poniżej regulamin rajdu.

więcej

wszystkich aktualności: 5