Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z organizacją XII Rajdu Mikołajkowego

3 grudnia 2016 roku wystartuje w Łęczycy XII Rajd Mikołajkowy – wielka parada Mikołajów. Jego uczestnicy wzorem lat ubiegłych wędrować będą ulicami Łęczycy. Podczas Rajdu będą mile widziane wszelkiego rodzaju instrumenty (grzechotki, dzwonki, bębny, trąbki itp.) oraz inne atrybuty, które spowodują, że mieszkańcy Łęczycy usłyszą uczestników Rajdu.

W imieniu Zarządu Oddziału PTTK "Ziemi Łęczyckiej" w Łęczycy informujemy, iż w najbliższą sobotę, w godzinach od 09.00 do 11.30 na terenie Łęczycy mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym ze względu na odbywający się XII Rajd Mikołajkowy. Uroczyste rozpoczęcie Rajdu nastąpi na dziedzińcu Zamku Królewskiego o godz. 09.00, po którym ok. 1200 uczestników przebranych za Mikołajów powędruje ul. ulicami: Pocztową, Kilińskiego, Dominikańską, Ks. Popiełuszki, Konopnicką, Zachodnią, Wojska Polskiego, Belwederską, Szkolną, Kilińskiego, Szpitalną, J. Grodzkiej i ul. Poznańską dotrze na Plac T. Kościuszki. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.
więcej

ZAPRASZAMY NA WIELKĄ PARADĘ MIKOŁAJÓW

3 grudnia 2016 roku wystartuje w Łęczycy XII Rajd Mikołajkowy – wielka parada Mikołajów. Jego uczestnicy wzorem lat ubiegłych wędrować będą ulicami Łęczycy. Każdy kto chciałby wziąć udział w tegorocznych mikołajkowych zmaganiach musi zgłosić swoje uczestnictwo w siedzibie organizatora - Oddział PTTK „Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy, ul. M. Konopnickiej 10 (tel. 668 173 956), w nieprzekraczalnym terminie do 23 listopada 2016 r. , a następnie w dniu 3 grudnia punktualnie o godzinie 9:00 stawić się na dziedzińcu zamku w Łęczycy. W Rajdzie mogą brać udział drużyny zgłoszone przez szkoły, placówki oświatowo-wychowawcze oraz uczestnicy indywidualni. Podczas Rajdu będą mile widziane wszelkiego rodzaju instrumenty (grzechotki, dzwonki, bębny, trąbki itp.) oraz inne atrybuty, które spowodują, że mieszkańcy Łęczycy usłyszą uczestników Rajdu.
więcej

wszystkich aktualności: 2