Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Wybrano nowe władze Oddziału PTTK "Ziemi Łęczyckiej" w Łęczycy

W dniu 24 lutego, łęczycki Dom Kultury gościł za sprawą Zjazdu Oddziału „Ziemi Łęczyckiej” Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego działaczy zamiłowanych w różnych formach podróżowania i zwiedzania kraju. Mija właśnie kolejna (czteroletnia) kadencja Zarządu, prawie 300 osobowej organizacji, sięgającej swymi korzeniami roku 1924 i należącej do jednej z najstarszych w województwie łódzkim. Lata doświadczeń i wdrażanych pasji ukształtowało mocne stowarzyszenie, znacząco wpływające na życie mieszkańców Łęczycy. PTTK w Łęczycy to przede wszystkim propagowanie turystyki wśród dzieci i młodzieży, którzy spotykają się na licznych rajdach czy imprezach propagujących aktywny tryb życia. 


więcej

Wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Miasto Łęczyca w 2017 roku z zakresu turystyki

Burmistrz Miasta Łęczyca informuje, że rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Miasto Łęczyca w 2017 roku z zakresu turystyki i krajoznawstwa. Szczegółowe informacje zawiera Zarządzenie Nr 120.32.2017 Burmistrza Miasta Łęczyca z dnia 20 lutego 2017 r. w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Miasto Łęczyca w 2017 roku z zakresu turystyki i krajoznawstwa (do pobrania tutaj).
więcej

Zjazd Oddziału PTTK "Ziemi Łęczyckiej" w Łęczycy

24 lutego 2017r. o godz. 17.30 w sali Domu Kultury w Łęczycy odbędzie się Zjazd Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego "Ziemi Łęczyckiej" w Łęczycy. Członkowie Oddziału dokonają wyboru nowych władz na kadencję 2017-2020. Zapraszamy do zapoznania się ze Szczegółowym Porządkiem Obrad Zjazdu:

więcej

wszystkich aktualności: 3