Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Halowe Mistrzostwa Polski w Spale

W dniach 26-29 stycznia 2012 roku odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale, w których udział brali również lekkoatleci MKLA Łęczyca. Znakomicie zaprezentował się Maciej Kiendzierski, który w skoku wzwyż juniorów z wynikiem 2.16 wywalczył złoty medal na Mistrzostwach. Tuż za podium na czwartym miejscu znaleźli się: Kacper Urbański w siedmioboju juniorów (wynik 4747) i Dawid Wawrzyniak w skoku wzwyż juniorów młodszych z wynikiem 1.91. Tak dobre wyniki w hali dają nadzieje na znakomite rezultaty w sezonie letnim i medalowe miejsca wydają się być tylko kwestią czasu.Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
więcej

Pokaz laserów w Gimnazjum

26 stycznia w sali gimnastycznej łęczyckiego Gimnazjum odbył się laserowy pokaz historii świata. Premiera spektaklu odbyła się w Berlińskim Planetarium. Uczniowie z łęczyckich szkół byli pierwszymi w Polsce, którzy zobaczyli ten pokaz w szkole, bez konieczności wyjazdu do dużego miasta.więcej

Finisaż wystawy rzeźbiarza Bronisława Chromego

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza na FINISAŻ WYSTAWY malarstwa wybitnego rzeźbiarza Bronisława Chromego, który odbędzie się 2 lutego 2012r. o godz. 18.00 w sali wystawowej na I piętrze.
więcej

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 4

Dzień Babci i Dziadka był uroczyście obchodzony we wszystkich łęczyckich przedszkolach. My gościliśmy w Przedszkolu Nr 4 na przedstawieniu pt.”Brzydkie kaczątko”. W bajecznej scenografii w przepięknych strojach przy akompaniamencie wspaniałej muzyki wystąpiło około 130 aktorów – wszystkie przedszkolaki. Gratulujemy tak wspaniałych działań, w których dzieci prezentując swoje talenty artystyczne sprawiają ogromną radość dorosłym. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

więcej

Podsumowanie działalności Oddziału TNP w Łęczycy w 2011 r.

W dniu 25 stycznia 2012 r. odbyło się zebranie członków Oddziału Towarzystwa Naukowego w Łęczycy. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Bolesław Solarski- Przewodniczący Oddziału TNP w Łęczycy, Lucyna Sztompka –Prezes TMZŁ, przedstawiciele władz samorządowych miejskich i powiatowych oraz zaproszeni goście. Obradom przewodniczył Stanisław Wiciński Zarząd Oddziału zorganizował w 2011 r. 4 sesje naukowe i 6 odczytów w ścisłej współpracy z TMZŁ i Archiwum Państwowym w Płocku, Oddział w Łęczycy. 

więcej

Ankieta satysfakcji klientów Urzędu Miejskiego w Łęczycy


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 30 styczeń 2012r. – 29 luty 2012r. na terenie Urzędu Miejskiego w Łęczycy zostanie przeprowadzone badanie ankietowe wśród klientów Urzędu. W związku z tym , iż wyniki ankiet posłużą do usprawnienia pracy Urzędu oraz zapewnienia jak najlepszego zaspokojenia potrzeb i oczekiwań klientów prosimy o ich wypełnianie przy okazji załatwiania spraw. Państwa zdanie ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego chcielibyśmy, aby każdy skorzystał z możliwości wyrażenia swojej opinii o pracy Urzędu. Ankieta ma charakter dobrowolny i anonimowy. Formularze ankiet będą dostępne w poszczególnych komórkach organizacyjnych Urzędu. Wypełnione druki prosimy wrzucać do specjalnie oznaczonych skrzynek:

• Urząd Miejski w Łęczycy ul. M. Konopnickiej 14 –Kancelaria Urzędu(parter),

• Ratusz Miejski –Plac T. Kościuszki 33 (parter).

Ankiety można również wysłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Łęczycy z dopiskiem ”Ankieta2012”
.

Badanie ankietowe jest prowadzone w związku z realizacją projektu pn. ”Kompetentny urzędnik-wyższa jakość obsługi mieszkańców” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

TUTAJ przedstawiamy wersję elektroniczną ankiety.
więcej

Pożyczki unijne dla przedsiębiorców

Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, dzięki pozyskanym środkom finansowym w ramach unijnej inicjatywy JEREMIE, będzie wspierać rozwój przedsiębiorczości na terenie województwa łódzkiego i wielkopolskiego. Przedsiębiorcy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowani możliwościami uzyskania pożyczek mogą kontaktować się ze Stowarzyszeniem w Biurze lokalnym w Łodzi przy ul. Jantarowej 10.Szczegółowe informacje: Unijne pieniądze dla Twojej firmy str.1 i str.2

więcej

III Memoriał im. Cypriana Zimocha

Organizatorzy III Memoriału im. Cypriana Zimocha o Puchar Burmistrza Łęczycy zapraszają na Turniej, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 3 w Łęczycy: 3 lutego - młodzież szkół podstawowych i gimnazjów, 4 lutego - kategorie seniorskie.Zaproszenie

Komunikat organizacyjny
więcej

Apel do Łęczycan!

Szanowni Państwo, przyłączmy się do akcji na rzecz Krzysztofa Michalskiego – wieloletniego dziennikarza Polskiego Radia Łódź. Pan Krzysztof ma glejaka wielopostaciowego, jeden z najgroźniejszych nowotworów mózgu.

Dziennikarz od bardzo wielu lat towarzyszy nam podczas ważnych wydarzeń i imprez, odbywających się na terenie Łęczycy. Śledził to, co działo się w naszym mieście i relacjonował na antenie Radia. Jest przyjacielem naszej Łęczycy. Pomóżmy! Poniżej zamieszczamy apel, jaki znajduje się na stronie Radia Łódź. Z góry bardzo dziękujemy
więcej

Komisja Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 31 stycznia 2012r. (wtorek) o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

XVI Sesja Rady Miejskiej w Łęczycy

Zapraszam na sesję nr XVI Rady Miejskiej w Łęczycy w dniu 26 stycznia 2012 r. o godz. 15.00, która odbędzie się w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Łęczycy.
więcej

Komisja Planu i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 24 stycznia 2012r. o godz. 16.15 odbędzie się posiedzenie komisji Planu i Budżetu Rady Miejskiej w Łęczycy w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Grosz do grosza, czyli bank w domu

Muzeum w Łęczycy zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy ze zbiorów Łódzkiego Klubu Kolekcjonerów "Grosz do grosza, czyli bank w domu". Wernisaż z udziałem i wykładem Bohdana Kowalczyka - Prezesa Łódzkiego Klubu Kolekcjonerów odbędzie się 1 lutego (środa) 2012r. o godz. 13.15 w sali recepcyjnej i artystycznej Muzeum w Łęczycy.
więcej

1 2 3 4 następna wszystkich aktualności: 46