Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Program 19 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

9.00 – 15.00 Zbiórka pieniędzy na terenie całego miasta

10.00 – 13.00 Atrakcje dla dzieci, zabawy z klaunami, balonowe Zoo przy Ratuszu

10.30- 14.00 Straż Pożarna przy Ratuszu z możliwością jazdy na podnośniku

11.00 Wspólna Mega Fota łęczycan

15.00 Mecz Policja – Zakład Karny Garbalin na hali przy Gimnazjum

18.30 Występy wokalne Bracia Ruszkowscy i lokalni artyści, w przerwach aukcja ciekawych przedmiotów

19.45 – 20.15 Światełko do nieba i pokaz tancerzy z ogniem oraz puszczanie chińskich lampionów
więcej

Zdjęcie Patrycji Markowskiej wraz z autografem

Do sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łęczycy przyniesione zostało zdjęcie Patrycji Markowskiej wraz z autografem. Zdjęcie jest wymiarów 100x70 cm. Wszystkich chętnych zapraszamy do licytowania. Na fotografii zdjęcie trzyma Zastępca Burmistrza Łęczycy Wojciech Czaplij


Zapraszamy do licytacji
więcej

Wspólny Sylwester

Serdecznie zapraszamy 31.12.2010r od godziny 22:00 pod Ratusz Miejski na wspólne powitanie Nowego 2011 roku.
W trakcie wspólnej zabawy konkursy i wróżby a o północy pokaz ogni sztucznych z łęczyckiego zamku.
Organizatorem Sylwestra są:
Miasto Łęczyca oraz Starostwo Powiatowe w Łęczycy.
więcej

Rozporządzenie Nr 51/99 Wojewody Łódzkiego

Przypominamy o zakazie używania wyrobów pirotechnicznych na obszarze województwa łódzkiego w innych dniach niż 31 grudnia oraz 1 stycznia. W załączeniu:

Rozporządzenie Nr 51/99 Wojewody Łódzkiego
z dnia 20 grudnia 1999 roku
więcej

Komunikat

W dniu 31.12.2010r (piątek) Urząd Miejski w Łęczycy będzie czynny do godziny 13:00. Za utrudnienia przepraszamy.
więcej

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej

Zawiadamiamy, że w dniu 4 stycznia 2010 r. o godz. 1500 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miasta Łęczyca w sali 27 Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Kolędowanie pod Ratuszem Miejskim

W dniu 25 grudnia br. odbyło się trzecie wspólne kolędowanie pod Ratuszem Miejskim zorganizowane przez Urząd Miejski w Łęczycy oraz Dom Kultury w Łęczycy.więcej

Podsumowanie warsztatów fotograficznych

W dniu 22 grudnia br. w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy odbyło się uroczyste podsumowanie realizacji warsztatów fotograficznych w ramach projektu „Łęczyckie kółko fotograficzne”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.więcej

Licytacja tutułu Honorowego Kasztelana Zamku w Łęczycy oraz Penzlin

Z przyjemnością informujemy, iż po raz kolejny można w ramach XIX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytować honorowe tytuły: Kasztelana Zamku w Łęczycy oraz Penzlin.
więcej

Komunikat

W dniu 27.12.2010r (poniedziałek) Urząd Miejski w Łęczycy będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.więcej

Program współpracy Gminy Miasto Łęczyca

Burmistrz Miasta Łęczyca zaprasza do konsultacji projektu Programu współpracy Gminy Miasto Łęczyca z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2011.
więcej

Ogłoszenie - wolne stanowiska sprzedaży na targowisku miejskim

Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska” z siedzibą 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14 informuje, że posiada wolne stanowiska sprzedaży na targowisku miejskim w Łęczycy przy ulicy Plac Przedrynek:

miejsce 25 rząd B

miejsce 78 rząd B

miejsce 11 rząd DOsoby zainteresowane rezerwacja w/w stanowiska mogą składać podania o przyznanie miejsca do dnia 29.12.2010 do godziny 10.00.

W przypadku wpłynięcia więcej niż jednej oferty odbędzie się licytacja w dniu 29.12.2010r. o godzinie 11.00Zainteresowanych prosimy o składanie podań.
więcej

Jasełka Bożonarodzeniowe w gimnazjum

W środę 22 grudnia odbyły się w naszym gimnazjum tradycyjne Jasełka Bożonarodzeniowe. Społeczność naszej szkoły oraz zaproszeni goście: Pan Wojciech Czaplij - zastępca burmistrza oraz Pan Paweł Kulesza - przewodniczący Rady Miasta mieli okazję wysłuchać dialogów nakłaniających do refleksji nad tajemnicą narodzin Króla, przepięknych kolęd w autorskiej aranżacji i z wykorzystaniem sprzętu multimedialnego, a także obejrzeć nastrojową grę świateł i dźwięku.
więcej

WILSON KIDS CUP ŁĘCZYCA OPEN EDYCJA II 18-19.12.2010

Czy tenis, a właściwie mini – tenis to sport ekstremalny – chyba trochę tak. Na zewnątrz -18˚C, śniegowa pierzyna do pasa, a w Królewskiej Łęczycy w miejskiej hali sportowej mali tenisiści walczą w II Edycji Wilson Kids Cup Łęczyca Open. Wielkie słowa uznania i gorące podziękowania dla rodziców, opiekunów i trenerów za to, że w takich warunkach odważyli się przybyć wraz z dziećmi do nas do Łęczycy, by walczyć o cenne trofea i medale.
więcej

Spotkanie branży turystycznej

W dniu 18.12.2010r. w Łodzi odbyło się spotkanie wigilijne branży turystycznej. Łęczycę reprezentowali: Krystyna Pawlak - Wicestarosta Łęczycki, Andrzej Malinowski - Kierownik Referatu Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Łęczycy oraz Jacek Ziółkowski - Członek Zarządu ROT Województwa Łódzkiego.
Spotkanie jak co roku organizowali: Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, Polska Izba Turystyki - Oddział Łódź oraz Izba Turystyczna Ziemi Łódzkiej.więcej

1 2 3 4 następna wszystkich aktualności: 54