Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Konkursa na najlepszego czytelnika

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy - Oddział dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Zachodniej 19
zaprasza wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu: na „NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA BIBLIOTEKI DZIECIĘCEJ” ROKU SZKOLNEGO 2010/2011
Celem konkursu jest:
więcej

ZAKOŃCZENIE WAKACJI W BIBLIOTECE

Wakacje 2010 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży w Łęczycy przebiegały pod hasłem „Biblioteka przyjazna dziecku”. Zajęcia rozpoczęły się 6 lipca i trwały do 27 sierpnia.
więcej

Łęczyca w Polskim Radiu Program 1

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 1 września 2010r. o godzinie 20.10 w Polskim Radiu Program Pierwszy odbędzie się audycja poświęcona Łęczycy. Wszystkich zapraszamy do słuchania.więcej

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej

Zawiadamiam, że w dniu 31 sierpnia 2010 r. o godz. 17:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Łęczyca w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
Porządek posiedzenia:

więcej

LX nadzwyczajna sesja Rady Miasta Łęczyca

Zawiadomienie o LX nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Łęczyca. Sesja odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2010r. o godz. 16:15 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
Porządek obrad:

więcej

Wyprawka szkolna

Zapraszamy uczestników kolonii w Krynicy i Międzywodziu (lub ich rodziców) po odbiór wyprawki szkolnej do Urzędu Miejskiego w Łęczycy pok. 38.
Proszę o zabranie ze sobą legitymacji szkolnej, rodzice dowód osobisty.więcej

Relacja z XII Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego w Łęczycy

Zapraszamy na relację z XII Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego w Łęczycy do TVP3.

Mamy przyjemność poinformować, iż w najbliższy piątek, tj. 27 sierpnia, o godz. 17:30 TVP3 wyemituje program
o XII Międzynarodowym Turnieju Rycerskim w Łęczycy. Powtórka programu w sobotę o godz. 22:00.
Zapraszamy!!! więcej

Podsumowanie 600 lecia obchodów zwycięstwa Grunwaldzkiego

W ostatnią sobotę 21 sierpnia Łęczyca, oprócz zacnego rycerstwa, prezentującego swój kunszt na królewskim zamku, gościła również znamienitych gości- przedstawicieli samorządów z całego województwa łódzkiego oraz wiceministra Ministerstwa Infrastruktury, Radosława Stępnia. Zebrali się oni na łęczyckim Ratuszu, jako przedstawiciele Komitetu Organizacyjnego obchodów 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem.
więcej

XII Międzynarodowy Turniej Rycerski zakończony

Od dwunastu już lat w sierpniu każdego roku miłośnicy kultury rycerskiej i pasjonaci historii z całego kraju przybywają na Zamek Królewski w Łęczycy, gdzie odbywa się Międzynarodowy Turniej Rycerski. W tym roku nie mogło być inaczej. Impreza rozpoczęła się 21 sierpnia o godzinie 11:11 Paradą Rajców Miejskich i uroczystym przemarszem orszaku turniejowego spod ratusza na dziedziniec Zamku, gdzie nastąpiło oficjalne otwarcie Turnieju.
więcej

XII Międzynarodowy Turniej Rycerski - ostatnie przygotowania

Trwają ostatnie przygotowanie do XII Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego na Zamku Królewskim w Łęczycy. Na zamkowym dziedzińcu trwają próby grup rekonstrukcyjnych.
Przypominamy program tegorocznego Turnieju Rycerskiego:
więcej

Miejskie inwestycje drogowe

Prowadzone przez Urząd Miejski w Łęczycy inwestycje drogowe wchodzą w decydująca fazę. Już niedługo zakończy się tak długo oczekiwany remont ulicy Bitwy nad Bzurą. Na jesień zaplanowany jest natomiast koniec remontu ulicy Dworcowej.
więcej

XII Międzynarodowy Turniej Rycerski - program

Tegoroczny Turniej Rycerski zbliża się wielkimi krokami. Przypominamy, że 21 i 22 sierpnia 2010r. łęczycki Zamek zamieni się w pole turniejowych zmagań o srebrną brzechwę oraz serca białogłów. Poniżej przypominamy szczegółowy program turnieju.więcej

Spotkanie w sprawie obwodnicy

Dziś o godzinie 10 przy ulicy Ozorkowskie Przedmieście odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Andrzeja Olszewskiego z mieszkańcami zamieszkującymi wzdłuż drogi krajowej nr 1.
więcej

Akcja promocyjna płynu Fairy

Z przyjemnością informujemy, iż już jutro to jest 11.08.2010r. pod Ratuszem Miejskim w Łęczycy odbędzie się akcja promocyjna płynu do naczyń Fairy. Każdy kto przyjdzie z pustą butelką po dowolnym płynie do naczyń dostanie pełną butelkę promowanego płynu. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.więcej

1 2 następna wszystkich aktualności: 29